Czyszczenie dachów

Nasza firma podejmuje się profesjonalnego, gruntowego i skutecznego mycia i czyszczenia różnego rodzaju dachów. Usługę tą kierujemy przede wszystkim do klientów komercyjnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z usługi czyszczenia i odświeżania czy mycia dachu skorzystał klient indywidualny.

Myjemy różnego rodzaju dachy, głównie spadziste, pokryte dachówką lub blachodachówką. Usuwamy zanieczyszczenia spowodowane czynnikami biologicznymi i atmosferycznymi. Najczęściej chodzi tu o część dachu położoną po stronie północnej, gdzie ekspozycja na słońce jest mniejsza i rozwijają się na nim np. mchy.

Do mycia dachów wykorzystujemy:

  • podnośniki koszowe,
  • różne techniki alpinistyczne.

Dzięki posiadanemu sprzętowi możemy w sposób należyty wykonać każde zlecenie. W ramach technik alpinistycznych wykorzystujemy drabiny, liny, podesty robocze i inne wyposażenie, które umożliwia nam prowadzenie prac na wysokości dachu.

Mycie dachu odbywa się z wykorzystaniem gorącej wody i dyszy rotacyjnej, która rotuje pod bardzo dużym ciśnieniem i wypłukuje zabrudzenia z wszelkich zakamarków. Takie mycie gorącą wodą przygotowuje dachówkę pod malowanie – metodą natryskową, wałkami lub pędzlami.

Zapewniamy, że dostosowujemy temperaturę wody i poziom ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia zabrudzenia tak, aby jak najbardziej efektywnie wyczyścić dach, ale bez ryzyka uszkodzenia jego pokrycia. Proces czyszczenia często wspomagamy profesjonalną chemią, dzięki czemu po naszych pracach Twój dach będzie czysty i świeży, jakby był całkiem nowy.

Rozpocznijmy współpracę