Mycie elewacji

Elewacja domu czy innego obiektu budowlanego może znów wyglądać jak nowa!
Nawet bardzo zabrudzony tynk można doprowadzić do dawnej świetności.

Skuteczne mycie elewacji jest możliwe, dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi oraz ewentualnie właściwych środków chemicznych, które dobieramy pod kątem rodzaju czyszczonej powierzchni elewacji. Mycie elewacji wykonywane jest przy użyciu myjki ciśnieniowej, z wykorzystaniem gorącej wody. Temperatura wody oraz ciśnienie każdorazowo dobierane są tak, aby nie uszkodzić elewacji, ale też skutecznie usunąć z niej wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Możemy przeprowadzić swoje usługi również na wysokości, przy pomocy podnośnika koszowego lub technik alpinistycznych. Usługa taka prowadzi do gruntownego wyczyszczenia i odświeżenia elewacji różnych budynków.

Myjemy wszelkiego rodzaju powierzchnie budynków, takie jak:

  • elewacje akrylowe,
  • elewacje silikatowe,
  • klinkier,
  • cegła,
  • piaskowiec,
  • aluminium,
  • beton.
Zanim zaczniemy kompleksowe mycie elewacji, przeprowadzamy próbę w mało widocznym miejscu, aby sprawdzić, czy uzyskane efekty będą dla klienta zadowalające. Jeśli tak jest, przystępujemy do wykonania właściwej usługi mycia elewacji.

Czyścimy nie tylko elewacje domów jednorodzinnych, czyli obiektów mieszkalnych prywatnych, ale i elewacje obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, obiekty inżynierskie i hale. Usuwamy zanieczyszczenia różnego pochodzenia: zanieczyszczenia biologiczne, atmosferyczne, drogowe i tym podobne. Jeśli umyta ściana jest w dalszym ciągu narażona na kolejne zabrudzenia, możemy zaproponować jej pokrycie odpowiednim środkiem, który nie zmienia jej koloru, ale zabezpiecza przed szybkim zabrudzeniem w przyszłości.

Rozpocznijmy współpracę